Wszystko o domach na palach!

Metoda budowania domów na palach od wielu lat wykorzystywana jest w Skandynawii, a obecnie zdobywa popularność na całym świecie. Wreszcie dotarła także do Polski. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sukcesu domków na palach? Zapoznaj się z nasz ofertą i już dziś ciesz się bezpiecznym, wytrzymałym, niedrogim oraz funkcjonalnym domem.

Materiały i technologia

Do produkcji naszych domów wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości. Dbamy o środowisko, przez co sięgamy po ekologiczne surowce oraz wykorzystujemy naturalne technologie. Do takich zalicza się używana przez nas fotowoltaika, czyli przetwarzanie promieni słonecznych w energię elektryczną za pomocą zjawiska fotowoltaicznego, a jeżeli warunki pozwalają (obecny odpowiedni ruch powietrza) można postawić turbinę wiatrową o pionowej osi obrotu, nie wymagającej zezwoleń. Konstrukcja domu wykorzystuje materiał SIP panel. Jest to materiał budowlany będący połączeniem warstwy osłonowej przez izolacyjny rdzeń. Cechuje go twardość, wytrzymałość oraz utrzymywanie ciepła. Dzięki wykorzystaniu paneli możemy zmniejszyć zużycie energii grzewczej o ponad 60% w skali roku. Nasz panel SIP ma 180mm, w tym 150mm to styropian, a 2x15mm to płyta OSB plus elewacje – zewnętrzna i wewnętrzna. Taki przekrój panelu SIP odpowiada dwumetrowej ścianie murowanej. Taka konstrukcja pozwala na dużo tańsze i efektywniejsze budowanie, także nie powoduje zaburzeń w ekosystemie.

Dlaczego domy na palach?

Bezpieczeństwo

Domy na palach wykonywane są z materiałów chroniących mieszkańców przed pożarem, powodzią czy wichurami. Na każdy dom obowiązuje 30 lat gwarancji.

Oszczędność

Wyeliminowanie konieczności budowy fundamentów i użycie nowoczesnych materiałów budowlanych, pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów. Stawiamy na wysoką klasę surowców.

Funkcjonalność

Dom na palach jest w pełni funkcjonalnym domem mieszkalnym lub domkiem letniskowym. W Skandynawii ta metoda stosowana jest od lat.

Brak ograniczeń

Technologia budowy domu na palach pozwala na wykorzystanie każdego podłoża, w tym terenów podmokłych, zalewowych, górskich, wydobycia górniczego itp.

Ergonomia

Projekty domów na palach są nastawione na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i metrażu. Czas budowy takiego domu jest niebywale krótki.

Ekologia

Dbając o środowisko naturalne, proponujemy wykorzystanie inteligentnych technologii ekologicznych, takich jak: fotowoltaika, rekuperacja i turbiny wiatrowe. Domy izolowane są w 100%, również od podłoża.

Jak to się odbywa?

1 Spotkanie informacyjne
Zdanie klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego budowanie domów zaczynamy od spotkania i omówienia projektu. W trakcie rozmowy z klientem dobierany jest rodzaj wykończenia zewnętrznego i wewnętrznego oraz jego kolor.
2 Wykonanie projektu domu
Dysponujemy gotowymi projektami, które posiadają pełną dokumentację oraz wizualizacje. Rozmieszczenie elementów, kształt wiaty na samochód oraz wielkość tarasu różnią się w zależności od projektu i są dostosowane do ukształtowania działki i terenu.
3 Urządzanie domu
Po 2 miesiącach od podpisania umowy dom jest gotowy do użytku - wystarczy zadbać o umeblowanie i wyposażenie domu. Kierujemy się przede wszystkim wizją klienta, a zadowolenie nabywców jest dla nas niezwykle istotne.

Cennik

Dom na palach

55

Dom na palach 55m2

Dom na palach

77

Dom na palach 77m2

Dom na palach

95

Dom na palach 95m2

Przyjedź, zobacz, oceń sam!

Przyjedź i przekonaj się sam, na czym polega wyjątkowość domków na palach. W Gierałtowicach możesz obejrzeć pokazowy dom i zdecydować, czy chcesz mieć taki na własność. Zadzwoń i umów się na wizytę.

Na spotkaniu informacyjnym dowiesz się więcej o funkcjonalności domów na palach, wykorzystywanych technologiach, o tym jak przebiega proces stawiania budynku oraz jakich materiałów używamy do jego budowy. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, aby w ciągu 2 miesięcy móc oddać w Twoje ręce dom, o jakim zawsze marzyłeś.

Prezentacja domu pokazowego

Zostaw swój numer, oddzwonimy!