Poznajmy się!

Domy na palach firmuje Tomasz Biskup - pasjonat, podróżnik, technik budowlany i rodowity góral. Ta wybuchowa mieszanka i bogate, nabywane od najmłodszych lat doświadczenie w pracy z drewnem, pozwoliło mu na założenie własnej firmy i wykonywanie konstrukcji z drewna oraz tarasów dla swoich klientów.

Tomasz Biskup

Kieruje się mottem: “patrz, słuchaj, wyciągaj wnioski – działaj”. Przez wiele lat obserwował, jak i nadal przygląda się zapotrzebowaniu ludzi na bezpieczne, najwyższej jakości produkty, takie jak tarasy, domki gospodarcze, wiaty, ogrodzenia.

5 lat temu zaczął myśleć o bezpiecznym, lekkim, ale jednocześnie wytrzymałym, ciepłym i funkcjonalnym, a zarazem niedrogim i długowiecznym oraz bezpiecznym domu, którego montaż przebiegnie wyjątkowo szybko. Biorąc pod uwagę zmiany klimatu (coraz silniejsze wiatry, podtopienia, tereny aktywne górniczo) Tomasz Biskup wykorzystał doświadczenia z podróży do innych krajów i zaprojektował własny wzór. Czerpał inspiracje z miejsc, w których wznoszone są podobne konstrukcje, pomimo nierównych podłoży i ciężkich warunków atmosferycznych. Następnie wykonał projekt, obliczenia, a także prototyp fundamentów – pali, które można osadzić w każdym podłożu i terenie (bez względu na wodę, nachylenie terenu, wstrząsy powodowane górniczymi pracami). Pale mogą mieć dowolną wysokość i dostosowane są do gruntu po wcześniejszych badaniach i opinii geologicznej. Tomasz Biskup dodaje, że każdy z domów może być zbudowany na tradycyjnej płycie fundamentowej.

Tomasz Biskup nawiązał kontakty z przyjaciółmi z całego świata – latał, jeździł, oglądał i wykonywał konstrukcje próbne. Spotykał się z geodetami, geologami, profesorami katedr inżynierii lądowej, rozmawiał z wieloma ludźmi I słyszał, że to rewelacyjny pomysł – tak prosty, że aż niemożliwy do realizacji. A jednak! Udało mu się go urzeczywistnić. Konstrukcja domu zbudowana jest z paneli SIP (lekki, ciepły, bardzo wytrzymały materiał), które montuje u klienta trzyosobowa ekipa. Tomasz Biskup jest w stanie zaproponować Państwu dom, który będzie gotowy już 2 miesiące po podpisaniu umowy. Okres gwarancji obejmuje 30 lat.

Tomasz Biskup

Dowiedz się wszystkiego o domu na palach i zamieszkaj w nim już za 2 miesiące!

Zostaw swój numer, oddzwonimy!